- VIBE15-SUB Mk2 can be combined with VIBE10 Mk2 or VIBE12 Mk2 to obtain a warm, full bodied sound!
- Solid, high strength, plywood enclosure
- Scratch resistant polyurethane painting
- Built-in M20 stand adapter on the topside.
- High Power 15inch Woofer with ALU basket
- Built-in heavy duty carrying handles
- Fixing points on the back panel for optional wheels
- Heavy duty rubber feet
“Audica MediaTrac IC125 5ʾʾ IN-CEILING” has been added to your cart. View cart
View wishlist“JBL IRX108BT Boks aktiv 8inch 1300 Watt” është shtuar në listën tuaj të dëshirave
Subwoofer Aktiv 15 inch VIBE15-SUB Mk2
55,000 L
(Ka Gjëndje)
Pro subwoofer: 15″ – 400Wrms / 8ohm
| Audio : max. spl (dB) | 124 |
| Audio : frequency range | 40 Hz – 300 Hz |
| Audio : Wrms 8Ω stereo, per channel | 400 |