- VIBE15-SUB Mk2 can be combined with VIBE10 Mk2 or VIBE12 Mk2 to obtain a warm, full bodied sound!
- Solid, high strength, plywood enclosure
- Scratch resistant polyurethane painting
- Built-in M20 stand adapter on the topside.
- High Power 15inch Woofer with ALU basket
- Built-in heavy duty carrying handles
- Fixing points on the back panel for optional wheels
- Heavy duty rubber feet
“AUDICA MicroPoint Black” has been added to your cart. View cart
View wishlist“JBL EON712D Boks Aktiv 12" 1300 Watt” është shtuar në listën tuaj të dëshirave
Subwoofer Aktiv 15 inch VIBE15-SUB Mk2
55,000 L
(Ka Gjëndje)
Pro subwoofer: 15″ – 400Wrms / 8ohm
| Audio : max. spl (dB) | 124 |
| Audio : frequency range | 40 Hz – 300 Hz |
| Audio : Wrms 8Ω stereo, per channel | 400 |